• پودر شیر فوری فاقد پودر شیر / شکر و گوسفند آسان برای هضم
پودر شیر فوری فاقد پودر شیر / شکر و گوسفند آسان برای هضم

پودر شیر فوری فاقد پودر شیر / شکر و گوسفند آسان برای هضم

جزئیات محصول:

محل منبع: پایتخت چین شیر بز ، شانشی ، چین
نام تجاری: Meiling
گواهی: BRC,GMP,HACCP. ISO,QS,HALAL
شماره مدل: پودر شیر بز بالغ

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 60 کیسه
قیمت: $6.25-$7.15/Sachet
جزئیات بسته بندی: 400 گرم ساک
زمان تحویل: 5-7 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، MoneyGram
قابلیت ارائه: 10Mt / day
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

رنگ: سفید شیری طعم: صاف
جزء: پودر شیر 100٪ بز انعقاد: منعقد شده
فرم: پودر گروه سنی: خانم بالغ
برجسته:

بدون پودر شیر

,

شیر پودر برای پیری

توضیحات محصول

پودر شیر بز بدون قند برای خانمها 800 گرم در قلع

اطلاعات NUTRITON

موارد Per100g NRV٪
انرژی 1919 (Kj) 23٪
پروتئین 22 (گرم) 37٪
چربی 23.0 (گرم) 38٪
کربوهیدرات 39.0 (گرم) 13٪
فیبر رژیمی 6 (گرم) 24٪
سدیم 400 (میلی گرم) 20٪
ویتامین A 550 (μ GRE) 69٪
ویتامین دی 8.5 (میکرو گرم) 170٪
ویتامین E 12.5 (mg a-Te) 89٪
ویتامین B6 0.8 (میلی گرم) 57٪
ویتامین سی 40.0 (میلی گرم) 40٪
اسید فولیک 300 (میکروگرم DFE) 75٪
کلسیم 750 (میلی گرم) 94٪
اهن 9.0 (میلی گرم) 60٪
زینس 4.5 (میلی گرم) 30٪

لیست عناصر: شیر بز مایع ، شکر گرانول سفید ، فیبر غذایی ،کلسیم کربنات،فروکتو الیگوز ، اسید فولیک ، مواد معدنی پیچیده

بسته بندی: 400 گرم ساک (25 گرم / قطعه * 16 قطعه)

 

شیر بز معروف به "پادشاه شیر" ، حاوی بیش از 200 ماده مغذی و مواد مغذی فعال زیستی است که از جمله آنها می توان به فاکتور رشد سلول های اپیدرمی EGF اشاره کرد.

So what is the EGF active factor?Specifically, EGF is an epidermal cell growth factor. بنابراین فاکتور فعال EGF چیست؟ به طور خاص ، EGF یک فاکتور رشد سلول های اپیدرمی است. Its biggest characteristic is that it can promote cell proliferation and differentiation, so as to replace aging and dying cells with new cells. بزرگترین ویژگی آن این است که می تواند تکثیر سلولی و تمایز سلول ها را ارتقا بخشد ، بنابراین می تواند سلول های پیری و در حال مرگ را با سلول های جدید جایگزین کند. Due to these characteristics of EGF, EGF has many magical functions! با توجه به این ویژگی های EGF ، EGF عملکردهای جادویی زیادی دارد!

ضد پیری

EGF می تواند رشد و تقسیم سلولهای اپیتلیال اپیدرمی ، کراتینوسیتها ، فیبروبلاستها و سلولهای دیگر را تشدید کند ، متابولیسم را تسریع کرده و فعالیت سلولهای اپیدرمی را تقویت کند. مطالعات نشان داده اند که EGF می تواند میانگین سن سلولهای پوستی را کاهش داده و پوست را صاف و زیبا کند.

>>> ضد پیری <<<

EGF می تواند رشد و تقسیم سلولهای اپیتلیال اپیدرمی ، کراتینوسیتها ، فیبروبلاستها و سلولهای دیگر را تشدید کند ، متابولیسم را تسریع کرده و فعالیت سلولهای اپیدرمی را تقویت کند. مطالعات نشان داده اند که EGF می تواند میانگین سن سلولهای پوستی را کاهش داده و پوست را صاف و زیبا کند.

>>> نقاط نمک زدایی <<<

مطالعات نشان داده است که EGF با ترویج سلولهای جدید برای جایگزینی سلولهای قدیمی سلولهای ملانین و رنگدانه های موجود در پوست را کاهش می دهد. در عین حال ، افزایش جریان خون پوست ، بهبود میکروسیرکولاسیون پوست ، فراهم آوردن یک محیط غذایی مناسب برای سلولهای اپیدرمی ، از رسوب متابولیت ها جلوگیری می کند ، به طور موثر رسوب ملانین را کاهش می دهد ، نقش خاصی در سفید و لکه های نور دارد.

>>> مرطوب کننده و آبرسان <<<

EGF می تواند سنتز و ترشح مولکول های بزرگی مانند هیالورونیک اسید خارج سلولی و گلیکوپروتئین را تقویت کند ، باعث افزایش آبگریزی پوست و حفظ رطوبت در پوست شود. متابولیتها ، پوست را غنی از مواد مغذی می کنند ، رطوبت موجود در درم را حفظ می کنند ؛ پوست سلامتی را بازیابی می کند ، کوتیکول داخل اپیدرم رطوبت را تقویت می کند ، باعث می شود پوست مرطوب شود.

 

پودر شیر گاو خانم Meiling ، به خصوص برای زیبایی خانم ها متناسب است. با استفاده از 100٪ شیر تازه شیر تازه از شیر مادر خود ساخته شده شیر منبع اصلی به عنوان مواد اولیه ، روند مرطوب درجه حرارت پایین باعث حفظ مواد طبیعی فعال شیر شیر بز ، EGF ، SOD ، VC ، VE و سایر ترکیبات به عنوان روغن برای زیبایی. در عین حال ، آهن را تقویت کنید ، تقاضای زنان برای آهن را برآورده کنید ، تغذیه از چربی ، پوستی لطیف تر نیست.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
پودر شیر فوری فاقد پودر شیر / شکر و گوسفند آسان برای هضم آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!